preskoči na sadržaj
Učitelji
Razredna nastava
 
Jasna Sušac
Milica Bačić
Sandra Barvalac 
Katica Bilandžija
Rahela Konjarik Kovčalija
Slobodanka Ilinčić
Jelisaveta Radinović
Iva Žeravica Lang
Silvija Bojanić
______________
 
Igor Bošnjak
Ljiljana Nemet Ivanović
 
Ksenija Vranješ Miličić
Zlatko Venus
 
 
 
Predmetna nastava

Ana Jozić, hrvatski jezik i književnost

Iva Stanić, hrvatski jezik i književnost

Daniela Maršalek, hrvatski jezik i književnost

Danijela Radonjić, srpski jezik

Mirjana Teofilović, matematika

Milan Bulajić, matematika i fizika

Marina Gernhardt, matematika

Lidija Prša Plazibat, engleski jezik

Mihaela Valentić, engleski jezik

Tomislav Vuković, engleski jezik

Vlatka Uranić, njemački jezik

Slobodan Stijić, tehnička kultura i fizika

Ljiljana Rako, kemija (zamjena Romana Radić)

Milena Bošković, priroda i biologija

Vesna Lazarević, priroda, biologija i kemija

Mirjana Oreščanin, povijest

Željka Jovanovac, povijest i hrvatski jezik i književnost

Gordana Orsić, geografija

Ondrej Širka, geografija

Slađana Zubić, likovna kultura

Aleksandra Krtinić, glazbena kultura

Nataša Lukač Dudaš, glazbena kultura

Željko Koški, TZK

Sandra Rabrenović, TZK

Beata Šikloši, mađarski jezik

Predrag Jelić, vjeronauk

Bernard Majer, vjeronauk

Lovro Kladarić, vjeronauk

Zdravka Milošić, informatika

Iva Gregurić, informatika (zamjena Igor Puharić)

Martina Antunović, učitelj edukator - rehabilitator

 

 

 

Za sve objavljene informacije i fotografije na web stranicama Osnovne škole Dalj postoje pisane suglasnosti za njihovo objavljivanje sukladno Općoj direktivi o zaštiti osobnih podataka. Svako neovlašteno preuzimanje fotografija i sadržaja s ove web stranice nije dopušteno.


Tražilica



Kalendar
« Veljača 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Upisi u srednju školu


Časopisi


Korisni linkovi

Savjetodavne linije





preskoči na navigaciju